GOKiB Krasne > Bez kategorii > Marzec 2019 w Bibliotece Publicznej w Malawie

Marzec 2019 w Bibliotece Publicznej w Malawie

Rozmawialiśmy dziś tj. 18 marca, z 6-latkami na temat alfabetu i czytaliśmy poezję dziecięcą. Wierszyki o zwierzętach przypadły do gustu naszym gościom, tak jak i czasopisma, od których nie mogły się oderwać. Dziękujemy za osłodzenie tego szarego dnia!

Wraz z energicznymi Pszczółkami z Przedszkola w Malawie, 13 marca, przeczytaliśmy dziś bajkę pt. “Przyjaciele” I.Krasickiego. Dzieci wyciągnęły z niej wnioski i obiecały, że będą prawdziwymi przyjaciółmi dla innych. Oglądaliśmy też razem czasopisma dostępne w bibliotece. Czas upłynął nam szybko, dziękujemy!

Zawitała do nas dziś radosna grupa “Sówek” z Przedszkola. Wspólnie czytaliśmy historię Słonia Trąbalskiego, który okazał się być bardzo zapominalski…zastanawialiśmy co robić, by jednak pamiętać to co ważne. Dzieci wymyśliły np. że można sobie nakleić kartkę na czoło:) Dziękujemy Dzieciom i Miłym Paniom za piękne wiosenne kwiaty, które ozdobią bibliotekę