GOKiB Krasne > Bez kategorii > XVIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej “Kolędnicy – Wędrownicy” Regulamin i Karta Zgłoszeniowa!!

Kolędnicy 2016INSTYTUCJE KULTURY,  OŚWIATY ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
woj. podkarpackiego

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w XVIII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Plastycznej pt.: „Kolędnicy-Wędrownicy” Krasne 2017. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz podopiecznych ośrodków kultury z Województwa Podkarpackiego. Mamy nadzieję, że konkurs ten ożywi zainteresowania dzieci  i młodzieży tradycjami regionalnymi okresu świąt Bożego Narodzenia.

Prosimy opiekunów artystycznych ze środowisk oświatowych o przychylność i wsparcie dla tego konkursu.

P.O. Dyrektora GOKiB w Krasnem
Ireneusz Śpiewla

ZAŁĄCZNIK: Regulamin i Karta Zgłoszenia – .doc

REGULAMIN Kolędnicy Wędrownicy 2017

Prace należy składać do dnia 24 listopada 2017 roku do godz. 17:00  w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnem.Prace można również nadesłać pod adres:
 Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem
36-007 Krasne 743

Rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się w dniu 8.XII.2017 r. o godz.13.00 w siedzibie GOKiB w Krasnem, na które uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny.

Opublikowane w:
Articles by