GOKiB Krasne > Bez kategorii > Bezpłatne Warsztaty Koronczarskie – zapisy – karty zgłoszeniowe!

Bezpłatne Warsztaty Koronczarskie – zapisy – karty zgłoszeniowe!

2017-06-28 Koronki -08-01BEZPŁATNE WARSZTATY RĘKODZIELNICZE Z WYKONYWANIA KORONKI SIATKOWEJ
SIERPIEŃ – PAŹDZIERNIK 2017 R.

Grupa Inicjatyw Kulturalnych działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Krasnem oraz Stowarzyszenie Kobiet w Palikówce
zaprasza wszystkie chętne osoby – młodzież, dorosłych i seniorów –do udziału w projekcie: „Z jednej cieniutkiej nici rodzi się rękodzieło”

Warsztaty realizowane będą w obiektach GOKiB dostępnych na terenie gminy Krasne, wg preferencji uczestników, w okresie od 01.08.2017 r. – 31.10.2017 r.
(36 godzin warsztatowych). Do projektu zapraszamy 20 osób – mieszkańców Gminy Krasne, chcących zdobyć rzadką umiejętność wykonywania koronki siatkowej, tzw. filet. Nabór ma charakter otwarty. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin naboru: do 26.07.2017 r.
Karty zgłoszeniowe i regulamin dostępne są w biurze projektu GOKiB, 36-007 Krasne 743 oraz na stronie internetowej www.gokkrasne.pl.
Dodatkowo można się z nami skontaktować pod numerem telefonu 17 8555208 oraz poprzez e-mail: poczta@gokkrasne.pl.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi
Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”.

DOKUMENTY:

Karta zgłoszeniowa – dorośli