GOKiB Krasne > Bez kategorii > 02.06.2017 – IX “KUKŁY” Finał – zdjęcia i film

02.06.2017 – IX “KUKŁY” Finał – zdjęcia i film

1-02.06     Uffff jak gorąco, ufff jak gorrrrąco, pufff jak… oj tam, oj tam!! Dziewiąty IX Finał Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Teatralnego “Kukły” 2017, dziś się odbył!!! Paradowaliśmy oglądając scenki

teatralne na obiekcie szkolnym, przygrywała nam Nasza Gminna Orkiestra Dęta, oglądnęliśmy 2 przedstawienia (wiemy, długo, ale sztuka wymaga poświęcenia!!) a później – rąsia-rąsia-uśmiech-nagroda-zdjęcie-podpis!
Dziękujemy Państwu Laureatom i -tkom, za przybycie, takoż Szanownemu Jury, a i Władza w postaci Pana Wójta Wilhelma Woźniaka i Przewodniczącego Rady Gminy Krasne Mariana Jachowicza dopisała!
Panią Katarzynę Czartoryską z Wojewódzkiego Domu Kultury i Pana Dyrektora po sąsiedzku Marka Frączka w żadnym wypadku nie pomijamy!

Konkurs pod patronatem Starostwa Powiatowego w Rzeszowie i Wójta Gminy Krasne.

Konkurs, przeprowadził – instruktor Maciej Szukała.
P.S. Przechodząc obok GOK-u popatrzcie na Balkon!! 😊🔝

Foto – Zuzanna Rogala