GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka w Palikówce: Grupa Zabawowa 4 kwietnia

Biblioteka w Palikówce: Grupa Zabawowa 4 kwietnia

8We wtorek 4 kwietnia w Bibliotece w Palikówce odbyło się kolejne spotkanie Grupy Zabawowej. Do zajęć dołączyły kolejne maluszki z mamami i

babciami- wszystkie nowe dzieciaczki serdecznie zostały przywitane przez stałych uczestników grupy. Było tak gwarno i wesoło, że nogi same poniosły nas do tańca- w takt muzyki przywitaliśmy Panią Wiosnę. W przerwach w tańcach i swawolach pani bibliotekarka zapoznała dzieci z bajeczkami o tematyce wiosennej np. Ewa Stadtmuller „ Co w trawie piszczy”, M. Konopnicka „W ogrodzie”, M. Kownacka „ Zielony walczyk”. Postanowiliśmy pięknie- wiosennie przystroić bibliotekę , wspólnie wykonaliśmy tulipany z bibuły, papieru kolorowego oraz kwiaty z pomalowanych wkładów od jajek. Wszyscy przy tym świetnie się bawiliśmy i w takim wzmocnionym już składzie spotykamy się za dwa tygodnie 18 kwietnia. Zapraszamy do słonecznej, biblioteki w Palikówce.