GOKiB Krasne > Bez kategorii > C.d.Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Krasnem – odwiedziny Żabek z Przedszkola – V 2017

C.D Tygodnia Bibliotek . Żabki z przedszkola w Krasnem, już z samego rana przybyły do Biblioteki Publicznej z bukietem pięknych , słonecznych tulipanów z okazji Święta Bibliotekarzy. Do tego wyśpiewane przez Maluszki życzenia, sprawiają, iż dla takich właśnie chwil warto żyć! Pani bibliotekarka za to, przeczytała małym gościom wiersz Juliana Tuwima pt.:”Rzepka”, który zilustrowała Wychowawczyni Pani Jadzia, a Pani Dominika wszystko to rejestrowała. Dziękuję Miłym Gościom za wizytę i życzenia.