GOKiB Krasne > Bez kategorii > C.d. Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Krasnem – odwiedziny u Pszczółek i Biedronek – V 2017

C.d. Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Krasnem. Dzisiaj Pani bibliotekarka odwiedziła Pszczółki i Biedronki z naszego przedszkola. Celem tego spotkania było rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pod hasłem:”Wśród bohaterów Astrid Lindgren”. Laureatów było kilku,którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, ale pani chciała podziękować wszystkim dzieciom i przygotowała dla nich program.To co najbardziej kojarzy się z biblioteką to książki i czytanie, dlatego został przeczytany wiersz Jana Brzechwy pt.:”Na straganie” a dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych z przedstawionym utworem. Przedszkolaki zostały zachęcone do założenia własnego ogródka warzywnego i poznały warzywa, które sami mogą sobie wyhodować i …gotowały zupę.Zapraszamy do biblioteki po książki kulinarne i nie tylko. Smacznego!