GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- pasowanie na czytelnika klasy II”D”- V 2017

Biblioteka Publiczna w Krasnem- pasowanie na czytelnika klasy II”D”- V 2017

C.D.Tygodnia Bibliotek. Dzisiaj , Biblioteka Publiczna w Krasnem, pozyskała kolejnych Czytelników. Zostali nimi uczniowie klasy II”D”. Uroczystość pasowania na czytelnika uświetnili sami uczniowie. Wcielali się w rolę różnych postaci z książek dla dzieci i deklamowali wiersze. Biblioteka na chwilę ożyła,bo odwiedzili ją Czerwony Kapturek, Pinokio, Kubuś Puchatek, Śpiąca Królewna, Księżniczka , która spała na ziarnku grochu oraz Pan Kleks. Było merytorycznie, artystycznie, wesoło i słodko. Wychowawczyni, Pani Małgosi Lebiodzie gratuluję tak zdolnych uczniów a sobie więcej takich czytelników.