GOKiB Krasne > Placówka Krasne > GMINNY RAJD ROWEROWY „Wszyscy RAZEM się ruszamy i o swoje zdrowie dbamy” 26.09.2015

RajdRada Sportu w Krasnem, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnem, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem, Szkolny Klub Turystyki Rowerowej „KOŁO” w
Strażowie zapraszają do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym 26 września 2015 roku (sobota).
Trasa rajdu liczyć będzie około 20 kilometrów i prowadzić będzie drogami asfaltowymi i polnymi sołectw: Krasne, Malawa, Strażów, Palikówka. Zakończenie rajdu na boiskach sportowych Zespołu Szkół w Strażowie. Zgłoszenia – Regulamin i Karta zgłoszeniowa dostępne poniżej.

Szczegóły:

Regulamin Rajdu Rowerowego