GOKiB Krasne > Biblioteki > Biblioteka Krasne > 26.04 Ostatnie spotkanie Grupy Zabawowej 2015/2016 w Bibliotece w Palikówce

26.04 Ostatnie spotkanie Grupy Zabawowej 2015/2016 w Bibliotece w Palikówce

Dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie Grupy Zabawowej 2015/2016. Zajęcia miały charakter

dogoterapii w których uczestniczyła labradorka – Anika. Dzieci bardzo chętnie bawiły się z pieskiem,karmiły go,uczyły nowych sztuczek oraz nie odstępowały go na krok. Maluchy na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy .
Ogromne podziękowania kieruję na ręce Pani Basi, która przeprowadziła w ramach wolontariatu, za darmo, zajęcia terapeutyczne z dziećmi. Dziękuję również najważniejszym uczestnikom GZ :Kamilce, Lence, Patrycji oraz trzem Kubusiom, trzem Antkom, Filipkowi, Nikosiowi i Piotrusiowi oraz ich Opiekunom , którzy wnosili pogodną, miłą atmosferę , dzięki którym moja praca była jeszcze większą przyjemnością.
Życzę wszystkiego najlepszego i zapraszam na kolejny sezon GZ 2016/2017.
Małgorzata Antczak
P.S.
Płyty CD z nagraniami zajęć będą do odebrania w Bibliotece Publicznej w Krasnem i w Palikówce o czym poinformuję.