GOKiB Krasne > Bez kategorii > Uwaga po wakacjach!! Jesteśmy w Bibliotece Publicznej w szkole Krasne!!

Uwaga po wakacjach!! Jesteśmy w Bibliotece Publicznej w szkole Krasne!!

Z uwagi na remont naszej siedziby głównej, (Panu Dyrektorowi Markowi, z ZSP Krasne serdecznie dziękujemy za przygarnięcie od kwietnia!) przenosimy się tymczasowo do Biblioteki Publicznej w Krasnem!

Kontakt z Nami wyłącznie osobiście i przez – poczta@gokkrasne.pl i sekretariat@gokkrasne.pl

Mażoretki – ćwiczą na Crasnovii tak jak przed wakacjami! Pani Barbara zaprasza w czwartki!
Teatr – na Crasnovii – p. Maciek zaprasza!
Gwiazdeczki – od października będzie p. Justyna w zastępstwie za p. Dorotę, kontynuować zajęcia i zapraszamy nowe dzieci – datę pierwszego spotkania podamy po ustaleniu
Pani Irena zaprasza do Palikówki od wtorku do piątku od godziny 12:00
Pani Liliana – na razie jest na chorobowym-urlopie.
W Malawie – Impreza inaugurująca zajęcia będzie 23.09. w niedzielę :pani Paulina zaprasza!
Pani Lidia – na razie zajęcia rękodzielnicze zawieszone.
Zajęcia Świetlicy p. Irka – w bibliotece – w środy-czwartki-piątki .

Uffff! Jeszcze chwilę poczekać musimy na koniec remontu i później na urządzenie się w nowym miejscu! Prosimy o cierpliwość.