GOKiB Krasne > Bez kategorii > 26.03. Kiermasz Świąteczny „Tradycje Świąt Wielkiej Nocy” – zaproszenie dla Wystawców

Organizatorem Kiermaszu jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem, z siedzibą w Krasnem, 36-007 Krasne 743. Kiermasz odbywa się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Krasne. Kiermasz odbędzie się 26 III 2017 r. w godz. 10.00 – 17.00.

Celem Kiermaszu jest:

• promowanie produktów lokalnych,
  • podtrzymywanie oraz upowszechnianie tradycji i zwyczajów świąt Wielkanocnych wśród lokalnej społeczności,
  • propagowanie i ukazanie dorobku artystycznego i kulinarnego kół gospodyń, stowarzyszeń działających na terenie Gminy Krasne, podopiecznych placówek oświatowych oraz twórczości osób zajmujących się rękodziełem,
  • aktywizacja działań artystycznych grup i podmiotów działających na terenie Gminy Krasne,
  • rozwijanie inwencji i pomysłowości twórczej, doskonalenie umiejętności manualnych, integrowanie rodzin podczas wspólnego wykonywania dekoracji, ozdób świątecznych, kartek, itp., uwrażliwienie społeczności na potrzeby innych,Warunki uczestnictwa w Kiermaszu:
    warunkiem uczestnictwa w Kiermaszu jest zgłoszenie udziału (tj. czytelne wypełnienie Karty Zgłoszenia na Kiermasz – w załączniku) w terminie do 20 marca br. Stoisko dla Wystawców jest BEZPŁATNE!

Zapisy przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury i Biblioteki w Krasnem osobiście bądź w formie elektronicznej – e-mailem: poczta@gokkrasne.pl, lidziah@poczta.onet.pl .

ZAŁĄCZNIKI:

karta_kiermasz