GOKiB Krasne > Biblioteka Publiczna w Palikówce – Pani Wiosna w Przedszkolu – IV 2016

Biblioteka Publiczna w Palikówce – Pani Wiosna w Przedszkolu – IV 2016

Dzisiaj Przedszkole w Palikówce odwiedziła Pani Wiosna.Dzieci zapoznały się z wiosennymi kwiatami co było im niezbędne do przystrojenia sukienki Gościa w kwiaty, które pojawiają się o tej porze roku.Pani bibliotekarka z Biblioteki Publicznej przeczytała przedszkolakom opowiadanie o wiośnie, co ułatwiło im zadanie.A z jakim efektem ? Przedstawiają to poniższe zdjęcia. Dzieci otrzymały także zaproszenia do korzystania z Biblioteki Publicznej w Palikówce oraz zostały poczęstowane cukierkami.
Na koniec spotkania , Przedszkolaki przekazały, na ręce pani bibliotekarki, książeczki dla dzieci , które zostaną przekazane małym pacjentom Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Dzieci i Młodzieży Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w ramach akcji pod hasłem : „Dzieci dzieciom”. Jest to akcja zainicjowana przez Bibliotekę Publiczną w Krasnem, w której biorą udział wszystkie biblioteki publiczne naszej gminy. Polega ona na zbieraniu bajek ,zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej ,z których „wyrośli” nasi milusińscy. Podarowane książeczki zostaną przekazane chorym dzieciom w najbliższym czasie , podczas zajęć bibliotecznych przeprowadzanych przez Bibliotekę Publiczną w Krasnem.
Tą drogą dziękuję serdecznie wszystkim, którzy pomogli mi w tym, iż akcja przyniosła zamierzony efekt .Dziękuję Rodzicom za to, iż wychowali swoje pociechy na ludzi, którzy chcą dzielić się z innymi . Dziękuję Dzieciom za to , że potrafiły oddać innym dzieciom …cząstkę siebie.
ZDJĘCIA: