PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI ARTYSTYCZNEJ XIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TEATRALNEGO „KUKŁY 2021”
pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i Wójta Gminy Krasne
Jury w składzie :
Tomasz Kuliberda – przewodniczący
Paweł Sroka
Maciej Szukała
po obejrzeniu ponad 220 prac nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:
MASKA – kl. 1 -3 Szkoły Podstawowej
Wyróżnienie:
Aleksandra Kaczka, Emilia Dzierwa, Zuzanna Kos, Zuzanna Wójcik- SP nr 2 w Jodłowej, Julia Głubisz – SP nr 6 w Przemyślu,
Julia Guziec – ?, Miłosz Kuca – SP nr 1 w Przeworsku,
Dominika Janeczek – SP w Wysokiej,
Oliwia Pasak – ZSP w Krasnem
III Nagroda:
Franek Bober nie ma podpisanej pracy!!
Sandra Masłowska – SP nr 14 w Krośnie,
II Nagroda:
Adrian Musz „Wściekły klaun” ZSP – Krasne,
Filip Moskal „7 krasnoludków” – ZSP Krasne,
Miłosz Szajdecki „Smok wawelski” – ZS w Rudzie Różanieckiej
I Nagroda:
Taher Ibrahim „Szturmowiec – Gwiezdne wojny” – SP nr 14 w Krośnie,
Kewin Panek „Hulk” – ZSiP w Baranowie Sandomierskim,
MASKA – kl. 4 – 6 Szkoły Podstawowej
Wyróżnienie: Maksymilian Mazurkiewicz „Jack Sparrow” – ZSP Krasne
III Nagroda:
Michał Czech ?,
Katarzyna Głuszyk „Motylarnia” – SP nr 6 w Przemyślu,
Amelia Woś „Eilza”- SP nr 6 w Przemyślu,
II Nagroda:
Milena Borkowska „Troll” – SP nr 18 w Rzeszowie,
Kacper Panek „Shrek” – ZSiP w Baranowie Sandomierskim,
I Nagroda:
Mateusz Cetnarski „Joker” – ZSP w Krasnem,
Valeria Rukh „Śnieżka” – SP nr 18 w Rzeszowie
MASKA – kl. 7 – 8 Szkoły Podstawowej
III Nagroda:
Oliwia Rolek „Księżniczka Łabędzi”– ZSiP w Baranowie Sandomierskim,
II Nagroda:
Małgorzata Opałka „Alladyn” – ZSiP w Baranowie Sandomierskim,
I Nagroda:
Jan Kuras „Robot” – ZSP w Krasnem,
Stanisław Kuras „ Robot” – ZSP w Krasnem
Antoni Maciocha “Maska Ogra z Władcy Pierścieni” – ZS Malawa
LALKI – kl. 1 – 3 Szkoły Podstawowej
Wyróżnienie:
Anna Patlewicz – SP nr 14 w Krośnie,
Daria Baran, Kacper Maruszak , Wiktor Bucior, Jakub Dudziński– ZSP nr 1 w Leżajsku, Natalia Błazień, Nikola Osielska, Kornelia Stręk– GCiK w Jodłowej,
Zuzanna Bawłowicz – SP w Wysokiej,
Natalia Kurdziel, Maja Kurdziel– SP nr 14 w Krośnie
III Nagroda: Laura Salach „Mandragora” – Świetlica przy SP w Tyczynie
II Nagroda:
Małgorzata Zima „Panna Marzanna” – SP nr 2 w Jodłowej,
Lena Kokoszka „Mała syrenka” – ZSP nr 2 w Rzeszowie,
I Nagroda:
Wojciech Rydza „Szczerbatek” – ZS w Strażowie,
Maria Musielak ”Feniks” PSP nr 5 w Dębicy
LALKI – KL. 4 – 6 Szkoły Podstawowej
Wyróżnienia:
Ola Grendysa, Filip Grendysa, Helena Anyszek -ZSZ Strażów,
Piotr Więckowski -ZSP Albigowa,
Tomasz Ślęzak- ZSiP Baranów Sandomierski,
Jagoda Szmuc , Wiktoria Chwaszcz -SP Kraczkowa,
Wiktoria Karnasiewicz – SP w Nowym Borku,
Antoni Bryła -ZSP Krasne
III Nagroda:
Oskar Skuba „Awatar” ZSP Krasne,
Marcin Pociask „Gandalf” SP w Nowym Borku,
Oskar Pałasz „Pinokio” ZSP Krasne
II Nagroda:
Bartek Karpierz „Elf Tauriel” -ZSP Krasne
I Nagroda:
Kacper Rydza „Zgredek” – ZS Strażów,
Aleksandra Afonja „Harry Potter”- ZS Malawa
LALKI – kl. VII- VIII Szkoły Podstawowej
Wyróżnianie:
Julia Kucharska „Pan Kleks” -ZSP Albigowa,
Emilia Rabiejewska „Kapitan Hook”- SP w Tyczynie,
Oliwia Szydełko „Królowa Kier”- SP Strażów,
Łukasz Cyganek -ZSiP w Baranowie Sandomierskim
III Nagroda: Jarosław Jarotek „Harry Potter” – SP nr 5 Dębica
II Nagroda: Wiktor Berłowski „Wiedźmin”- ZSP Krasne
I Nagroda:
Emilia Molendowska „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”- ZSP Albigowa,
Nikola Lew „Księżniczka Jasmina”- SP Malawa
W kategorii szkoły średnie nagród nie przyznano.
Jury jest pełne uznania dla wysokiego poziomu wykonania masek i lalek. Dzieciom
i młodzieży gratulujemy zapału, pomysłowości i oryginalności. Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę uczestnikom, aby przywiązywali większą wagę do funkcjonalności i jakości wykonania. W obecnym czasie sztuka tworzenia lalek i masek jest coraz mniej popularna, tym bardziej doceniamy Wasz udział w konkursie. Organizatorom życzymy dalszych sukcesów w popularyzacji sztuki teatralnej.
Jury
Tomasz Kuliberda
Paweł Sroka
Maciej Szukała
Laureatów zapraszamy na Finał i rozdanie nagród 29.09. na godzinę 13:00!!
Widzicie błędy w nazwiskach? tel 172300347 lub poczta@gokkrasne.pl
Foto Śp. Irek