GOKiB Krasne > Bez kategorii > Lista Finalistów Konkursu Wokalnego “Śpiewajka” – Zapraszamy 13.06 od godziny 9:30

Lista Finalistów Konkursu Wokalnego “Śpiewajka” – Zapraszamy 13.06 od godziny 9:30

  IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej –ŚPIEWAJKA 2024  LISTA FINALISTÓW

KATEGORIA I (7-9 LAT)

1.Gabriela Śliwa
2.Lilianna Prajzner
3.Julia Wolak
4.Julia Filipek
5.Zuzanna Rusin
6.Oliwia Olech
7.Wiktoria Jantosz
8.Barbara Bieniasz
9.Barbara Mroczko
10.Antoni Łukasiewicz
11.Dagmara Dąbrowska
12.Depa Karolina

Kategoria II ((10-12lat )

1.Emilia Krynicka
2. Alina Pasichniuk
3. Lena Dul

4. Aleksandra Motyka
5. Jaśmina Olszowa
6. Daria Szafarz
7. Nadia Augustyn
8. Amelia Telesz
9. Ewelina Krupa
10. Emilia Łyczko
11. Karol Jedziniak
12. Maja Filipek
13. Filip Rzeszutek
14. Milena Cisowska

Kategoria III (13-15lat)

1. Gabriela Nycek
2. Nikola Ciupa
3 Hanna Martowicz
4. Otylia Bownik
5. Eryk Chudzik
6. Aleksandra Krupa
7. Weronika Kud
8. Martyna Szarek
9. Antonina Piotrowska
10. Sylwia Wanic
11. Jan Gaweł
12. Lena Karbowska
13. Julia Turek
14. Jakub Kaszowicz

Kategoria IV (16-20lat)

  1. Katarzyna Niedziałek
  2. Laura Gondek
  3. Ewelina Garbacz
  4. Karolina Polak
  5. Martyna Liszka
  6. Nikola Dryś

Finalistów zapraszamy w czwartek 13 czerwca, od godziny 9:30 na prezentacje finałowe, w sali widowiskowej GOKiB w Krasnem!
Prosimy o wpłatę akredytacji w kwocie 40 zł. Numer Konta: 28 9176 1048 2001 0002 2187 0001 w tytule wpisując Imię i Nazwisko finalisty! Do wtorku prosimy o wpłatę.

Prosimy o przesłanie podkładu muzycznego na poczta@gokkrasne.pl z imieniem i nazwiskiem wykonawcy w nazwie pliku!

Wszelkich informacji udziela prowadząca konkurs Liliana Sendera – 172300347.

 

NASZE JURY

Jest nam ogromnie miło przedstawić Państwu nasz skład Jurorski

    Bożena Stasiowska-Chrobak –dr hab. prof. UR. Pracownik dydaktyczno-naukowy na Uniwersytecie Rzeszowskim i trener Wokalny w Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.

Dyrygent Chóru Instytutu Muzyki UR. Od wielu lat prowadzi warsztaty wokalne.

Pasjonatka śpiewu, przyrody i ludzi. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie (1994r) .Od 1999r prowadziła Chór Kameralny Instytutu Muzyki, z którym zdobyła wiele nagród w Polsce
i zagranicą. Chór koncertował m.in. we Włoszech, Niemczech, Austrii, na Ukrainie, Grecji. Od 2005 prowadzi Chór Instytutu Muzyki UR, który wykonuje wielkie formy wokalno-instrumentalne z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie.

Monika Adamiec (Rzeszów) – aktorka, reżyserka, pieśniarka, autorka muzyki do spektakli, pedagożka.  Absolwentka PSM II stopnia w Rzeszowie w klasie śpiewu solowego w klasie, absolwentka PWST im. L. Solskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu – kierunek Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży.

 Pieśniarka poezji śpiewanej – laureatka prestiżowych nagród w ogólnopolskich konkursach poetyckich m.in. trzykrotna laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: poezja śpiewana we Włocławku oraz dwukrotna laureatka nagrody na Festiwalu Ogólnopolskim Piosenki Artystycznej FOPA w Ślesinie, dwukrotna finalistka Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Współpracowała z Teatrem Muzycznym „Olimpia” w Rzeszowie. Laureatka nagród teatralnych za reżyserię spektakli „Opereta czyli Ptasia Kaszanka” , „Ptam”,   „Bal w operze” oraz za muzykę do spektaklu „Opereta czyli Ptasia Kaszanka”. Pomysłodawczyni, liderka i aktorka Ogólnopolskiego Projektu Artystycznego – „Latający Teatr Kantorowi” realizującego autorskie spektakle teatralne we współpracy z Fundacją Na Szlaku Sztuk. Reżyserka spektakli i koncertów muzycznych, m.in. „Hava Nagila Rayshe. Raduj się Rzeszowie”, „Hob’n mir nigundl. Mamy dla Was piosenkę” zrealizowanych przez Stowarzyszenie Twórcze „SztukPuk Sztuka” w Rzeszowie. Zawodowo związana z Centrum Młodzieży w Rzeszowie. Założycielka i reżyserka teatrów młodzieżowych „Teatr Banalia” oraz „Teatr M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy” Rzeszów, a także założycielka Teatru „Kantor Wymiany Myśli” w Wielopolu Skrzyńskim.

Pomysłodawczyni i dyrektor artystyczny Festiwalu Sztuk i Sztuczek dla Dzieci i Młodzieży „Teatralny Młynek” w Rzeszowie oraz cyklu Spotkań Teatralnych „Teatr Po Sumie” i „Międzynarodowego Przeglądy Teatrów Poszukujących „O nagrodę Tadeusza Kantora” w Wielopolu Skrzyńskim. Od czterech lat kierownik artystyczny Podkarpackich Konfrontacji Teatralnych realizowanych w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Daniel Lipiec

wokalista, pedagog, założyciel Szkoły Jazzu i muzyki Estradowej, prezes fundacji „Sfera dźwięków. Absolwent jazzu i muzyki estradowej na wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazu na AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Współpracował z zespołem Twoje Niebo gdzie u boku Ewy Urygi ,Andrzeja Lamperta i Janusza Szroma nagrał płytę „Dzień po dniu”. Nagrał również płytę „A gdyby…” w duecie z Natalią Szot. Uczestnik V edycji „The Voice of Poland”

Skip to content