GOKiB Krasne > Teatr > Kwalifikacje na II Ogólnopolski Festiwal Teatralny “AFERA”

Kwalifikacje na II Ogólnopolski Festiwal Teatralny “AFERA”

Komisja Artystyczna po obejrzeniu 27 spektakli zgłoszonych na II Ogólnopolski Festiwal Teatralny „AFERA” w Krasnem postanowiła zakwalifikować do konkursu następujące teatry i twórców indywidualnych (kolejność przypadkowa):
🔴 Kompania Teatralna MAMRO „Szalet” /Warszawa
🔴 Teatr Wojtka Kowalskiego „Miłość – uwolnić słowa” / Częstochowa
🔴 Angelika Panas „Ja, Mania” /Wrocław
🔴 Robert Konowalik – Teatr Fieter „Bezgłośna samotność” /Ozimek
🔴 Paweł Stachowczyk – Fundacja Orbis Tertius – Trzeci Teatr Lecha Raczaka „Odbicia”/ Poznań
🔴 Ziębicka Grupa Teatralna „Zwierciadło kwiatu” /Ziębice
🔴 Teatr PUK PUK „Po co ci te buty?” /Mełgiew
🔴 Teatr STUDIO T „Pojęcia względne”/Kraków
🔴 Filip Owczarek „Bringe Glück” /Inowłódz
🔴 Teatr AD REM „Pijcie ocet!” /Warszawa
🔴 Paweł Ziegler „Kaczmarek” /Katowice

Lista rezerwowa:
🔸 Magdalena Budzyniak – Terminus A Quo „La Malcastrèe” /Nowa Sól
🔸 Teatr Albo albo Warszawa „O ludziach, którzy myśleli, że są szaleni” /Warszawa
🔸 Marcin Fortuna „Pieśń Humbaka” /Radom

Dziękujemy serdecznie za wszystkie zgłoszenia. Wybór był bardzo trudny, z uwagi na ograniczenia czasowe i organizacyjne nie mogliśmy zaprosić więcej spektakli i bardzo żałujemy. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych teatralnych propozycji. Gratulujemy zakwalifikowanym twórcą/zespołom i do zobaczenia na „Aferze”

Opublikowane w:
Articles by