GOKiB Krasne > Bez kategorii > 21.02. Wieczór autorski Lidii Sochy w Bibliotece w Malawie.

21.02. Wieczór autorski Lidii Sochy w Bibliotece w Malawie.

W dniu 21 lutego 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Malawie odbyło się spotkanie w ramach promocji książki “Saga o życiu Lilki”.
Gościliśmy Lidię Sochę – autorkę promowanej książki – oraz Małgorzatę Matwij. Wydarzenie było niecodzienną okazją dla Czytelników do bezpośredniego spotkania się z autorem, rozmowy o literaturze, czy warsztacie pisarza, trendach wydawniczych i książkach, które po prostu lubimy czytać.
Panie czytały fragmenty prozy i poezji p. Lidii, zawartych w “Sadze o życiu Lilki”. Opowiadały o swoich drogach literackich, oraz przybliżały tajniki zawodu pisarza, jego blaskach i cieniach. Muzyczną oprawę zapewniła nasza malawska kapela ludowa “Malawianie”, która grała i śpiewała wiele tworów ze swojego repertuaru.
Dziękujemy uczestnikom, to była ogromna przyjemność gościć państwa w bibliotece.
Zapraszamy!
Lidia Hajduk