GOKiB Krasne > Bez kategorii > VIII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasne 2023- Wyniki I etapu będą w poniedziałek!

VIII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasne 2023- Wyniki I etapu będą w poniedziałek!

Dagmara Moskwa

Daniel Lipiec

Marcin Belcyr

Nasi jurorzy:

 

Dagmara Moskwa

Absolwentka kierunku Śpiew solowy na Wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W skład jej repertuaru wchodzi muzyka klasyczna – arie i duety z oper, operetek, musicali, a także pieśni, oratoria i kantaty. Wykonuje również piosenki kresowe, artystyczne, aktorskie, utwory z okresu XX-lecia międzywojennego. W swoim repertuarze ma także tradycyjne polskie pieśni patriotyczne i religijne. Koncertowała w Austrii, Niemczech, Belgii, Portugalii, na Ukrainie oraz Litwie. Od kilku lat zasiada w komisjach artystycznych i jury podczas festiwali wojewódzkich i ogólnopolskich. Obecnie realizuje się jako pedagog.

   Daniel Lipiec 

wokalista, pedagog, założyciel Szkoły Jazzu i muzyki Estradowej, prezes fundacji „Sfera dźwięków”. Absolwent jazzu i muzyki estradowej na wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazu na AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Współpracował z zespołem Twoje Niebo gdzie u boku Ewy Urygi ,Andrzeja Lamperta i Janusza Szroma nagrał płytę „Dzień po dniu”. Nagrał również płytę „A gdyby…” w duecie z Natalią  Szot. Uczestnik V edycji „The Voice of Poland”

Marcin Belcyr

Wokalista, pianista jazzowy, producent muzyczny. Obecnie etatowy śpiewak Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, Rzeszowskiego Teatru Muzycznego OLIMPIA oraz śpiewak na stałe współpracujący z Cracow Singers Vocal Ensamble, Chórem Polskiego Radia, z Filharmonią Łódzką,Wrocławską, Lubelską, Częstochowską, Teatrem Wielkim w Łodzi,
oraz z Operą i Filharmonią Podlaską, Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Wokalno Aktorskim, Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Instytutu Muzyki w Rzeszowie,  Studia Stypendialne za granicą .występował solowo (Węgry,
Nyiregyhaza). Ukończył również kurs The Relative Pitch Ear Training Supercourse David Lucas Burge (USA), Udo Reinemann (D) kurs mistrzowski w Akademii Muzycznej w Łodzi, Warsztaty jazzowe rytm, improwizacja – Reggie Moore, Essiet Okon Essiet, Newman T. Baker, Warsztaty jazzowe i koncert w Brzozowie- sekcja fortepianu u Wojciecha Grobosza, Warsztaty Wokalne z Gabrieli Consort & Players – Richard Rowntree.

 

      Gminny Ośrodek Kultury w Krasnem zaprasza do udziału w VIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2023

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych,  ponadpodstawowych, osób dorosłych do 25 roku życia z terenu województwa Podkarpackiego.

Mamy nadzieję, że świąteczna tematyka i forma konkursu będzie okazją do upowszechniania polskich kolęd i pastorałek oraz integracji kulturowej społeczności.

Regulamin: konkurs kolęd 2023 -regulamin 
Zgłoszenia nadsyłamy do 30.12.2022 – przedłużamy aktywność formularz  do 02.01.2023!!

WYNIKI I ETAPU – ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ DO FINAŁU OGŁOSIMY
W PONIEDZIAŁEK RANO!

Formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/pPqhJK19wjdoWJwSA

Informacji udziela instruktor Liliana Sendera – 17 2300347 lub poczta@gokkrasne.pl

 

 

Ręcznie robione, unikalne statuetki dla Najlepszych, już czekają!!

Skip to content