GOKiB Krasne > Bez kategorii > XXIII Wojewódzki Konkurs “Choinka jak ze snu” – zaproszenie! Jury 07.12 – ostateczny termin składania prac – 06.12!

Jury 07.12 – ostateczny termin składania prac – 06.12!

INSTYTUCJE KULTURY, OŚWIATY ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

woj. podkarpackiego

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w XXIII Edycji Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pt.: „CHOINKA JAK ZE SNU” KRASNE 2022.  Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, podopiecznych ośrodków kultury
i instytucji pracujących z dziećmi z  województwa podkarpackiego.

Drogie Dzieci i Utalentowani Uczniowie! Spodziewamy się, że udział w konkursie sprawi Wam wiele radości i satysfakcji twórczej a świąteczna tematyka i forma naszej propozycji zachęci Was do kreatywnej  zabawy z rozmaitym tworzywem. Mamy nadzieją że nasz konkurs będzie sprzyjał nawiązywaniu i zacieśnianiu  kontaktów międzypokoleniowych  w rodzinach, oraz  stanowił źródło inspiracji artystycznej związanej z cudownym Czasem Bożego Narodzenia.

Prosimy opiekunów artystycznych ze środowisk oświatowych o  przychylność i wsparcie dla tego konkursu. Szczegóły poniżej w Regulaminie: