GOKiB Krasne > Bez kategorii > 02.06. VI Finał Konkursu Koronczarskiego “Piękno zamknięte w koronce” Muzeum Etnograficzne

Drugiego czerwca mieliśmy zaszczyt gościć Panie – Finalistki VI Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Rękodzielniczej “Piękno zamknięte w koronce”. Tegoroczne rozdanie nagród miało miejsce w Muzeum Etnograficznym w Rzeszowie, które jest naszym Partnerem od początku konkursu.
Cieszymy się niezmiernie, że wszystkie panie przybyły i odebrały nagrody! Gratulujemy serdecznie i zapraszamy za rok! A wcześniej – 11.06. do Skansenu Zagroda w Markowej na wspólne Publiczne Dzierganie (osobny plakat).
Dziękujemy pani Joannie Nierodzie, za reprezentowanie pana Starosty Powiatu Rzeszowskiego, który objął patronatem nasz oraz dofinansował nasz konkurs!
Dziękuję pani instruktor Lidii Hajduk za szóste, sprawne przeprowadzenie konkursu!!
Dziękujemy firmie ARIADNA https://sklep.ariadna.com.pl/ za ufundowanie nie tylko swojej nagrody od jurorki, ale nagród dla wszystkich finalistek!!
Foto Śp. Irek i Magdalena G.