GOKiB Krasne > Bez kategorii > 19-23.07 3 Tydzień Wakacji z Kulturą – RUCH

19-23.07 3 Tydzień Wakacji z Kulturą – RUCH

   
I już Trzeci Tydzień Wakacji z Kulturą! Z ruchem. Ruch dziś był podczas wiodących zajęć z (film) Poppingiem, które prowadzi pan Grzegorz, później korzystając z okienka pogodowego malujemy napis tradycyjny, pan podróżnik opowiadał o pieszych wędrówkach po Nowej Zelandii, koraliki Hama uczą ruchu precyzyjnego, i turniej w Piłkarzyki gdzie ruch był za 11 zawodników! I tak minął poniedziałek!
Wtorek 3 Tygodnia Wakacji z Kulturą. Oj, dziś było Ruchu co nie miara! Pierwej wprzódy ruch w interesie czyli Historia Pieniądza wg Śp. Irka. Następnie popping z p. Grzegorzem. Malujemy koszulki z panią Pauliną – live na Facebook i jak się okazało, długie podchody szukając Niedźwiedzia z panem Maćkiem. Oj, działo się, nieprawdaż?
Środa podczas Wakacji z Kulturą a ściślej z Ruchem, to czas na przełamywanie i przezwyciężanie. Przełamywaliśmy bariery i przezwyciężaliśmy strach w Parku Linowym Linoskoczek! Wszyscy poszli i przeszli! Starsi lub wysocy poszli na 3 a pozostali na 1 lub 2 trasy. Niektórzy nawet kilkanaście razy!  Z wszystkich Was jesteśmy dumni, a najbardziej z Gordiana, Pawła i Szymona, którzy dali radę pomimo wcześniejszych zapewnień, że nie!! Ha! (relacja na żywo!)
Czwarty dzień Trzeciego tygodnia, z Ruchem, to ruch w przestrzeni! A konkretnie w bramie! Artystycznej Bramie! Pani z Kuratorium musiała artystycznie wejść, żeby skontrolować nasz Wypoczynek. Kontrola wypadła na tip-top w czym zasługa naszej Pani Kierownik Wypoczynku Lidii! A nasi podopieczni? Jasne, że na tip-top w ruchu ciągle i na poppingu i produkcji mydeł i podczas puszczania baniek mydlanych!
Piątek. Trzeci na Wakacjach z Kulturą! Już? Ależ czas szybko leci! Ech. A dziś ruch okiełznany czyli myśl i chwytaj Jungle Speed! Później nieco piłki kopanej, występ finałowy z Popping Dance z panem Grzegorzem – film we wpisie poniżej!
Koń, psa i kozy przywiozła pani Barbara – mogliśmy się przejechać, i zaznajomić się. A na końcu średniowieczny Kubb i Carrom – czyli hinduski bilard – jedyny mamy na Podkarpaciu!
Dziękujemy naszym podopiecznym za ruchliwy udział 🙂 proponowanych zajęciach!
Dziękuję pani Lidii – kierownik za kolejny tydzień czuwania nad wszystkim, oraz naszym instruktorom i pracownikom; paniom Annie, Paulinie, Lilianie, Edycie i panom Maćkowi i Bartkowi
oraz Kindze naszej wolontariuszce.
Foto Śp. Irek i Lidia H. Paulina. Bartek i Kinga
Skip to content