GOKiB Krasne > Bez kategorii > “Śpiewajka” 2021 Wojewódzki Konkurs Wokalny – lista finalistów – przesłuchania finałowe osobiście u nas 23.06 od godziny 09:30!

“Śpiewajka” 2021 Wojewódzki Konkurs Wokalny – lista finalistów – przesłuchania finałowe osobiście u nas 23.06 od godziny 09:30!

+ Anita Jaworek kategoria 13-15 lat.
– Dominika Marut

   INSTYTUCJE OŚWIATY
I KULTURY WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Gminny Ośrodek Kultury
i Biblioteka w Krasnem
zaprasza do udziału  w  I edycji


Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego dla Dzieci i Młodzieży  “Śpiewajka” 2021.

 

 

W konkursie mogą brać udział soliści, z terenu Województwa Podkarpackiego, (wykonawca może występować z akompaniamentem zespołu), w kategoriach:

kategoria wiekowa: 7-9 lat
kategoria wiekowa: 10-12 lat
kategoria wiekowa: 13-15 lat
kategoria wiekowa: 16-20 lat
 
        Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży Podkarpacia.  Szczegóły w Regulaminie Konkursu!
Konkurs prowadzi p. instruktor Liliana Sendera – 172300347 lub poczta@gokkrasne.pl

 

Przedstawiamy Jury I Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego “Śpiewajka” 2021r.
 Justyna Szela –Adamska-doktorantka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, trener wokalny, chórmistrz, dyrygent.
Absolwentka Instytutu muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej,studiuje rehabilitację zaburzeń głosu na Uniwersytecie Łódzkim. Jej zespoły chóralne 35-krotnie stawały na najwyższych stopniach podium na festiwalach w kraju i za granicą.
Jest pomysłodawcą i dyrygentem utworzonej w 2017 roku rodziny zespołów wokalnych Sweet Voises objętej Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.
Jest również nauczycielem emisji i rehabilitacji głosu w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica oraz wykładowcą w Studium Liturgicznym w Rzeszowie.
 
Bożena Stasiowska-Chrobak – dr hab. prof UR, dyrygent.
Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie(1994r).
Od 1999r prowadziła Chór Kameralny Instytutu Muzyki, z którym zdobyła wiele nagród w Polsce i zagranicą. Chór koncertował m.in. we Włoszech, Niemczech, Austrii, na Ukrainie, Grecji. Od 2005 prowadzi Chór Instytutu Muzyki UR, który wykonuje wielkie formy wokalno-instrumentalne z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie.
 
 
Krzysztof Bazan pseud. „Chris Bazan” – wokalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Finalista programu telewizyjnego stacji TVN „Droga do Gwiazd” w 2001 roku, zwycięzca konkursu „Internetowy Debiut Opole 2012”. Śpiewał w różnych zespołach rockowych m.in. “Mr. Pollack”, “Akron” , udzielał się w wielu projektach muzycznych, wydał płytę “Prawie Akustycznie” , pracuje nad nad własnym autorskim materiałem.

Zapraszamy!!

Z poważaniem

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa:

Regulamin Śpiewajka 2021

 

 

Skip to content