GOKiB Krasne > Bez kategorii > V Wojewódzki Konkurs Twórczości Rękodzielniczej “Piękno zamknięte w koronce”-zaproszenie!

INSTYTUCJE KULTURY, OŚWIATY
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
województwa  podkarpackiego

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem, już po raz piąty zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Rękodzielniczej ”Piękno zamknięte w koronce” Krasne 2021.
        Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych (w tym seniorów), twórców rękodzielników, pasjonatów i miłośników koronczarstwa, z terenu województwa podkarpackiego. W tegorocznej edycji w konkursie proponujemy dwie kategorie: koronka tradycyjna i biżuteria z koronki lub z wykorzystaniem elementów koronkowych. Prace konkursowe prosimy składać do końca kwietnia w siedzibie GOKiB Krasne. Konkurs będzie przeprowadzony, podobnie jak w edycji poprzedniej,  online. Poprzednie edycje konkursu zgromadziły liczne grono uczestników. Udział w wydarzeniu to nie tylko zmagania konkursowe, lecz też możliwość pochwalenia się dorobkiem twórczym i umiejętnościami koronczarek z Państwa Instytucji i Organizacji. To również, mimo pandemii możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym. Konkurs swym patronatem objął Starosta Powiatu Rzeszowskiego oraz Wójt Gminy Krasne.

Ireneusz Śpiewla
DYREKTOR
GOKiB Krasne

PLIKI DO POBRANIA:

regulamin i karta zgłoszeniowa

Konkurs prowadzi p. Lidia Hajduk – pytania?  tel. 17 2300347 poczta@gokkrasne.pl