GOKiB Krasne > Bez kategorii > VII Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021 – 25.01. Aktualizacja – WYNIKI!!

Protokół z posiedzenia Jury VII Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek – Krasne 2021
W tym roku VII Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się online. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, w każdej kategorii osiągnęliśmy założone limity uczestników. Zgodnie z sugestią jurorów kategoria II została podzielona na dwie odrębne(kl V-VI) i (kl VII i VIII)
Przesłuchania konkursowe odbyły się 25 stycznia 2021r.
Jury w składzie :
1. Daniel Lipiec –przewodniczący jury
2. Ewa Siembida
3. Paulina Głuszek-Chwajta
Liliana Sendera –sekretarz konkursu
po wysłuchaniu prezentacji, oceniło wykonawców i przyznało następujące nagrody:
Po kliknięciu w Nazwisko otworzy się prezentowany utwór:

Kategoria I Klasy I-IV
Wyróżnienie : Aleksandra Juchniewicz
Wyróżnienie : Zuzanna Bera
Wyróżnienie: Karolina Polak
Kategoria IV – Klasy ponadpodstawowe:
I nagroda –Martyna Guzy ex aequo Klaudia Łacka
II nagroda – nie przyznano
III nagroda – Gabriela Tomaka
Wyróżnienie: Kinga Paszek
Wyróżnienie: Zuzanna Lemantowicz
Wyróżnienie: Paweł Sulewski
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym, dziękujemy także nauczycielom i instruktorom za przygotowanie wokalistów do tegorocznego konkursu.
Informujemy, iż nagrody będzie można odebrać w GOKiB w Krasnem lub zostaną przesłane pocztą po wcześniejszym uzgodnieniu.
Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe.
Konkurs pod Patronatem Wójta Gminy Krasne.

20.01.2021 rok, ostatnia lista zakwalifikowanych osób do VII Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Krasne 2021 r. – poniżej.

Do ostatniej III kategorii dodano:
26. Marcelina Gamracy
27. Zofia Wojtanowska
28. Paweł Sulewski
29. Karolina Piotrowska

Nasze Jury to:

DANIEL LIPIEC-wokalista, pedagog, założyciel Szkoły Jazzu i muzyki Estradowej „Sfera dźwięków”. Absolwent jazzu i muzyki estradowej na wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazu na AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Współpracował z zespołem Twoje Niebo gdzie u boku Ewy Urygi ,Andrzeja Lamperta i Janusza Szroma nagrał płytę „Dzień po dniu”. Nagrał również płytę „A gdyby…” w duecie z Natalią  Szot. Uczestnik V edycji „The Voice of Poland”

EWA SIEMBIDA – absolwentka wokalistyki jazzowej i estradowej, a od tego roku wykładowca Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Jazz i muzyka rozrywkowa. Magister kulturoznawstwa o specjalizacjach: krytyka sztuki i zarządzanie w kulturze. Instruktorka śpiewu pracująca zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i osobami dorosłymi, ale przede wszystkim czynnie działająca wokalistka sesyjna, pracująca nad własnym autorskim materiałem. Jest solistką Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych. Szerszej publiczności dała się poznać występując w telewizyjnej Dwójce w  programie “Szansa na Sukces” – Opole 2019, gdzie otrzymała wyróżnienie.

PAULINA GŁUSZEK-CHWAJTAAbsolwentka Jazzu i muzyki estradowej – wykonawstwo wokalne na wydziale artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Coachingu i NLP na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych WSIiZ w Rzeszowie. Obecnie studentka Jazzu i muzyki rozrywkowej na wydziale muzyki uniwersytetu rzeszowskiego. Ma za sobą liczne sukcesy wokalne m.in. I miejsce na XXI Międzynarodowym Festiwalu „My XXI wiek” w Słonecznym Brzegu w Bułgarii oraz I miejsce w Ogólnopolskim festiwalu piosenki „Muzyka otwiera duszę” w Sierpcu. Współpracowała z wieloma znanymi artystami m.in. Włodzimierzem Nahornym, Mariuszem Bogdanowiczem, Natalią Kukulską. Ma doświadczenie w pracy indywidualnej oraz grupowej z uczniami w każdym wieku zdobyte w różnych placówkach. Wraz z Danielem Lipcem prowadzą szkołę wokalną.

Obrady odbędą się w poniedziałek 25 stycznia w naszej sali widowiskowej!

O naszym konkursie w RADIO VIA

INSTYTUCJE OŚWIATY I KULTURY

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w VII edycji Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Krasne 2021. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych.
     Mamy nadzieję, że świąteczna tematyka i forma konkursu będzie okazją do upowszechniania polskich kolęd i pastorałek i integracji kulturowej społeczności.

Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs odbędzie się  online! Szczegóły w regulaminie poniżej:
Górna granica wieku w III Kategorii to 20 lat!

konkurs kolęd 2021 -regulamin i karta zgłoszeniowa

Informacji o konkursie udziela pani instruktor Liliana Sendera tel. 172300347 i poczta@gokkrasne.pl