GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- spotkanie Kici Koci z klasą O”C”

Biblioteka Publiczna w Krasnem- spotkanie Kici Koci z klasą O”C”

C.d. mitingów z Kicią Kocią. Z samego rana Bibliotekę Publiczną w Krasnem, odwiedziły zerówkowicze z oddziału”C” ze swoimi Paniami. Przeczytałam im książkę pt.:”Kicia Kocia w Afryce” z której poznały zwierzęta żyjące na sawannie. Zapoznałam małych gości z czasopismem dla dzieci pt.:”Kudłate maluchy” z którego dowiedziały się o innych krewniakach Kici Koci, takich jak: lew, gepard,lampart,tygrys, ryś. Rozstrzygnęliśmy również konkurs plastyczny “Mój kot”, którego uczestnicy otrzymali nagrody- kalendarze z Kicią Kocią, wręczone osobiście przez miłą Kotkę. Na koniec spotkania Kicia Kocia poczęstowała dzieci słodyczami.