GOKiB Krasne > Bez kategorii > Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza- dzień II- w Bibliotece Publicznej w Krasnem- V 2018 r.

Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza- dzień II- w Bibliotece Publicznej w Krasnem- V 2018 r.

Świętujemy kolejny dzień z okazji Tygodnia Bibliotek i Dnia Bibliotekarza, tym razem, z Żabkami z Przedszkola w Krasnem. Opowiedziałam Gościom o zawodzie bibliotekarza oraz przy pomocy wiersza Juliana Tuwima pt.:”Wszyscy dla wszystkich” o innych zawodach. Następnie dzieci przyporządkowywały różne akcesoria i sprzęty związane z wymienionymi zawodami do osób wykonujących dane zajęcia. Wszystkie przedmioty budziły zainteresowanie a niektóre nawet podziw. Dzieciaczki pobawiły się również zabawkami znajdującymi się w kąciku dziecięcym, pooglądały bajeczki i czasopisma dla dzieci a na zakończenie była sesja zdjęciowa, słodycze i upominki.
Dziękuję serdecznie Maluszkom za życzenia, kwiaty, laurkę oraz za zaproszenie do nowego przedszkola. Dziękuję również Wychowawczyni Żabek – Pani Bernadecie- za piękną wizytę i przygotowanie dzieci. Na pewno skorzystam z zaproszenia i przyjemnie mi będzie nadal współpracować z Przedszkolem w tak serdecznej i miłej atmosferze.

ZDJĘCIA:

Skip to content