GOKiB Krasne > Bez kategorii > II Międzygminny Konkurs “Piękno zamknięte w koronce” – regulamin

II Międzygminny Konkurs “Piękno zamknięte w koronce” – regulamin

zaproszenie INSTYTUCJE KULTURY, OŚWIATY, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
woj. podkarpackiego

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w II edycji Międzygminnego Konkursu Twórczości Rękodzielniczej ”Piękno zamknięte w koronce” Krasne 2018.
         Konkurs jest adresowany do młodzieży i dorosłych (w tym seniorów), twórców rękodzielników z terenu województwa podkarpackiego. Zadaniem w konkursie jest zaprezentowanie własnoręcznie wykonanej serwety lub elementu dekoracyjnego przestrzennego w dowolnej technice koronczarskiej. Mamy nadzieję, że taka tematyka i forma konkursu będzie okazją do pokazania i docenienia umiejętności rękodzielniczych twórców naszego regionu. Pokonkursowa wystawa będzie uhonorowaniem bogactwa i różnorodności w tematyce koronczarstwa w naszym regionie. Poprzednia edycja tego konkursu zgromadziła liczne grono uczestników.

konkurs_koronki_regulamin_2018