GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem – spotkanie autorskie z Anna Czerwińską- Rydel -XII 2016

Dzisiaj odbyło się w Bibliotece Publicznej w Krasnem, spotkanie autorskie z Panią Anną Czerwińską-Rydel, muzykiem i pedagogiem oraz autorką książek dla dzieci i młodzieży. Na stałe Pisarka mieszka w Gdańsku, gdzie pracuje z dziećmi , młodzieżą i studentami prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne i terapeutyczne.
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie dwóch klas szóstych ze Szkoły Podstawowej w Krasnem wraz z opiekunkami oraz grupa dorosłych czytelników. Prezentacja i rozmowy z uczniami Pani Czerwińskiej–Rydel były niezwykle interesujące. Młodzież zasypywała autorkę pytaniami, które zaskakiwały dojrzałością i dociekliwością. Świadczy to o tym, iż autorka nie tylko w swoich książkach, ale także w zwykłej rozmowie, potrafi urzec czytelników. Uczniowie mieli okazję kupić książki i dostać autograf od Pisarki. Chcielibyśmy jeszcze spotkać się z Panią Anną. Życzymy Pisarce, aby jej skarbnica pomysłów nigdy się nie wyczerpała i wena ( dosłownie i w przenośni- kto był na spotkaniu ten wie o czym mowa)nigdy Autorki nie opuściła. Będziemy miło wspominać chwile spędzone z tak wspaniałym Gościem.