GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem – odwiedziny Żabek z życzeniami – XII 2016

Biblioteka Publiczna w Krasnem – odwiedziny Żabek z życzeniami – XII 2016

Dzisiaj bibliotekę odwiedziły Żabki z Przedszkola w Krasnem. Dzieci, jak co roku , przyszły złożyć życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pani bibliotekarka przeczytała Im książkę pt.: ” Boże Narodzenie” , którą Maluchy z zainteresowaniem słuchały oraz oglądały bożonarodzeniową dekorację do czytanej opowieści. Było również wspólne kolędowanie, dzieci same zaintonowały ” Przybieżeli do Betlejem pasterze”. Było bardzo miło i… dla takich chwil warto żyć. Serdecznie dziękuję za życzenia.

Składam Maluszkom, Ich Rodzicom oraz Ich Paniom Opiekunkom udanych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, aby ten czas wypełniony był spokojem,radością i miłością. Wesołych Świąt.