GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem – wizyta w klasie O”A” – “Królowa Śniegu”- II 2017

Dzisiaj odbyło się spotkanie z klasą 0”A”, podczas którego dzieci wysłuchały , za pomocą skrzynki kamishibai, baśni H. CH. Andersena pt. :”Królowa Śniegu” . Następnie uczniowie przystąpili do zajęć plastycznych. Efektem tego była śliczna postać Królowej Śniegu. Wspólnie oglądaliśmy również inne baśnie, jak: „ Brzydkie Kaczątko”, „Calineczkę”, „Dziewczynkę z zapałkami”, „Małą syrenkę”, „Dzielnego, ołowianego żołnierzyka”…Na zakończenia , tego miłego spotkania, była sesja zdjęciowa z królową oraz…słodki poczęstunek. Dzieci zostały także zaproszone , razem z Panią Wychowawczynią , do biblioteki po kolejne książeczki H.Ch.Andersena.

ZDJECIA: