GOKiB Krasne > Bez kategorii > “Nie jest wielkodusznością dawać i tracić. Wielkoduszność – to tracić, a dawać”. [Seneka Młodszy]-Biblioteka Publiczna w Krasnem VI 2018 r.

Składam serdeczne podziękowania na ręce Pani Anny Jaworskiej Strzelec oraz Zespołowi Szkół Samochodowych w Rzeszowie, za udział w akcji “Dzieci dzieciom” organizowanej od kilku lat przez Bibliotekę Publiczną w Krasnem. Dzięki temu, nasza biblioteka otrzymała od młodzieży z rzeszowskiej samochodówki bajki , które przekażę małym pacjentom Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego Nr 2 w Rzeszowie podczas kolejnego spotkania biblioterapeutycznego. Dziękuję Pani Ani oraz uczniom za współpracę i życzę udanych wakacji.

Zdjęcia: