GOKiB Krasne > Bez kategorii > 5.10.2017 – Czwartkowe spotkanie z książką w Bibliotece Publicznej w Strażowie

5.10.2017 – Czwartkowe spotkanie z książką w Bibliotece Publicznej w Strażowie

5 X br. w Bibliotece Publicznej w Strażowie, odbyło się kolejne, cotygodniowe, czwartkowe spotkanie z książką. Pani bibliotekarka przedstawiła uczniom klasy I – ej, za pomocą skrzynki kamishibai, utwór Ewy Stadtmuller pt.:”O borsuku samotniku” . Zwrócono uwagę na rolę przyjaźni w życiu człowieka. Dzieci doszły do wniosku, że nie warto być samotnikiem, egoistą zapatrzonym tylko we własne problemy. Trzeba pomagać innym, dbać o swoich bliskich i przyjaciół. W razie potrzeby nie bać się prosić o pomoc i zawsze służyć pomocą innym. Zgodziliśmy się z przysłowiem ” KTO ZNALAZŁ PRZYJACIELA, SKARB ZNALAZŁ” Zapraszamy na kolejne spotkanie w bibliotece już w najbliższy czwartek.