GOKiB Krasne > Bez kategorii > 12.10. Dzień Otwarty w placówce w Malawie i finał Rodzinnego Konkursu Plastycznego

1Dziś w naszej Placówce w Malawie odbył się finał Rodzinnego Konkursu Plastycznego “Morskie stworzenie w 3D” oraz Dzień Otwarty. Wręczyliśmy laureatom nagrody – dziękujemy fundatorom – firmom Granna i Rebel -, przygotowaliśmy słodki poczęstunek – dzięki Cukierni Teodora. Zbieraliśmy karmę dla bezpańskich kotów, którymi zajmuje się Fundacja Felineus. W zamian za karmę rozdawaliśmy ręcznie szyte na zajęciach Zające. Zanurzyliśmy się w Morskiej Opowieści, można było pograć w gry, pomalować, porysować, zrobić sobie zdjęcia na ściankach, oraz odwiedzić Bibliotekę Publiczną!

Dziękuję Państwu za liczne przybycie, paniom Paulinie i Alicji za przygotowanie tej imprezy! Zapraszamy na zajęcia i do Biblioteki!

Foto Śp. Irek i Alicja.

Opublikowane w: