GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- odwiedziny Kici Koci Małych Pacjentów Szpitala Miejskiego w Rzeszowie-IV 2019

W sobotę Kicia Kocia goszcząca cały tydzień w Bibliotece Publicznej w Krasnem,odwiedziła Małych Pacjentów Szpitala Miejskiego w Rzeszowie. Dzieciaki wysłuchały bajkę o tym jak kotka wybrała się do biblioteki a następnie wykonywały prace plastyczne związane z wysłuchanym tekstem. Było miło i wesoło, dzieciaki choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie i odosobnieniu a Rodzice mogli odpocząć, podczas gdy Mali Pacjenci zaaferowani byli Kicią Kocią i pracami plastycznymi. Dzieci otrzymały od kudłatego gościa pamiątkowe kalendarze oraz książki zebrane w ramach akcji:”Dzieci dzieciom”, za które  Darczyńcom serdecznie dziękuję . Akcja wciąż trwa.