GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- spotkanie Kici Koci z Biedronkami

Biblioteka Publiczna w Krasnem- spotkanie Kici Koci z Biedronkami

Na zakończenie maratonu z Kicią Kocią, do biblioteki przybyły Biedronki wraz z Paniami. Także przeczytałam im książkę o tym jak Kicia Kocia wybrała się do biblioteki, gdyż tylko ta jedna uchowała mi się. Wszystkie , a bardzo dużo biblioteka posiada książek z serii o Kici Koci, zostały wypożyczone przez Maluchy i rodziców. Cykl spotkań z bohaterką bajkową spowodował wręcz nalot na Bibliotekę, a promocja czytelnictwa wśród najmłodszych przyniosła efekty. Biedronki zaśpiewały kilka piosenek, które rozweseliły miłego Gościa, ten zaś podarował im pamiątkę i poczęstował cukierkami. Dzieci pożegnały Kicię Kocię i pytały kiedy znów je odwiedzi.