GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem – rozstrzygnięcie konkursu z okazji Dnia Misia – I 2019 r.

Dzisiaj odwiedziłam Biedronki w Przedszkolu w Krasnem. Dzieci tym razem wysłuchały bajki pt.:”Trzy świnki”. Z baśni tej dowiedziały się, że nic nie przychodzi w życiu za darmo. Tylko uczciwa i ciężka praca dają trwałe owoce, gdy chcemy dojść do celu to musimy uczciwie pracować.
Rozstrzygnięty został również konkurs,który został ogłoszony podczas wizyty przedszkolaków z okazji Dnia Misia, na imię dla misia, otrzymał on imię – Róża. Były nagrody, iście królewska uczta oraz zabawa. Zapraszam do Biblioteki.