GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem – Kropla drąży skałę X 2018

Biblioteka Publiczna w Krasnem – Kropla drąży skałę X 2018

W niedzielę 14 października odbyła się impreza w ramach inicjatywy „Kropla drąży skałę”. Był to piknik dla Bezpieczeństwa, na terenie remizy OSP w Malawie, podczas którego można było oddać krew.Biblioteka Publiczna również miała w tym swój skromny udział. Podczas gdy rodzice oddawali krew, dzieci były pod bacznym okiem smoka Maciusia. Malowały i kolorowały ilustracje, czytały i oglądały bajki, rozwiązywały krzyżówkę a trzylatki oraz Ich Rodzice deklarowali wzięcie udziału w projekcie realizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Krasnem , pod hasłem:”Mała książka wielki człowiek”. Były nagrody, słodycze i przemiła atmosfera. Do tego dopisała pogoda czyli było wszystko o czym może marzyć każdy organizator imprezy.
Zapraszam do biblioteki.