GOKiB Krasne > Bez kategorii > Akcja “Dzieci dzieciom”- Biblioteka Publiczna w Krasnem V 2018 r.

Akcja “Dzieci dzieciom”- Biblioteka Publiczna w Krasnem V 2018 r.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Klasa I”C” była uczestnikiem akcji prowadzonej od kilku lat przez Bibliotekę Publiczną w Krasnem, pod hasłem “Dzieci dzieciom”, w ramach której pierwszoklasiści przynieśli ok. 40 książek dla dzieci oraz ponad

160 bajek na płytach CD. Dary te zostaną przekazane przeze mnie, małym pacjentom Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie, z którym Biblioteka współpracuje, podczas najbliższego spotkania. Tą drogą chcę serdecznie podziękować Wychowawczyni Pani Agatce Kozioł i Jej Uczniom za zaangażowanie i włączenie się do tej akcji. Gratuluję Rodzicom, że wychowali swoje pociechy na ludzi, którzy potrafią i chcą się dzielić z innymi.
Tą drogą chcę przypomnieć, iż zbiórka książek dla dzieci wciąż trwa. Można przynosić także książki dla dorosłych, które w ramach akcji , również prowadzonej przez BP w Krasnem, pod hasłem “Z pudła do “pudła” , powędrują do biblioteki więziennej Zakładu Karnego w Załężu. Setki książek powędrowało tą drogą do szpitali w Rzeszowie i do więzienia w Załężu.
Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękuję.