GOKiB Krasne > Bez kategorii > Wystawa poplenerowa w kościele parafialnym w Malawie!

Wystawa poplenerowa w kościele parafialnym w Malawie!

Plener wszyscy          Od dziś w kościele parafialnym pw. Św. Wawrzyńca w Malawie można oglądać pokłosie Pleneru Malarskiego pt. „Obraz zwierciadłem piękna i gospodarności” Malawa 2017r. Jest to kilkanaście obrazów namalowanych we wrześniu, przez dzieci, młodzież i dorosłych, podopiecznych Pracowni Malarskiej pani instruktor Ireny Tuszyńskiej. Dziękuję p. Irenie za przeprowadzenie i doprowadzenie do finału, po raz pierwszy obrazy są oprawione i będą nam towarzyszyć na co dzień!
Serdecznie Dziękuję księdzu proboszczowi Markowi Kiełbasie za udostępnienie kościoła i terenu plebanii na czas pleneru (wcale nie padało!) i za możliwość zaprezentowania wszystkim efektów!
Obrazy będą w Malawskim kościele do 06.12. A później w naszych placówkach.