GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- pasowanie na czytelnika klasy II”A” XII 2016

Biblioteka Publiczna w Krasnem- pasowanie na czytelnika klasy II”A” XII 2016

Wczoraj odbyło się pasowanie na czytelnika Biblioteki Publicznej w Krasnem klasy II “A”. Uczniowie zostali zapoznani z placówką, poznali drogę książki z księgarni do biblioteki oraz zasady korzystania z niej. Był również egzamin , który przyszli czytelnicy zdali pomyślnie, rozwiązując poprawnie krzyżówkę. Drugoklasiści zapoznali się również z życzeniami książki, jakie kieruje ona do potencjalnych czytelników. Po uroczystym ślubowaniu, dzieci otrzymały prezenty w postaci książki, zakładki a także był słodki poczęstunek.
Drodzy Rodzice, Wasze Dzieci są na dobrej drodze aby wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Czytajcie dzieciom oraz pomóżcie Im w korzystaniu z dobrodziejstwa, jakim jest Biblioteka. Zapraszamy.