GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- lekcja biblioteczna z klasą O”B”- zapoznanie z biblioteką – :” Franklin i książka z biblioteki” – II 2017

Dzisiaj Bibliotekę Publiczną w Krasnem odwiedzili uczniowie klasy O”B” wraz z wychowawczynią- Panią Basią. Zostali zapoznani z charakterem działalności placówki oraz pracą bibliotekarza. Pani bibliotekarka ,również, przeczytała dzieciom książkę pt.:” Franklin i książka z biblioteki”, dzięki czemu maluchy dowiedziały się jak należy traktować wypożyczone książki. Dzieci, napełnione wiedzą na temat korzystania z biblioteki, zdeklarowały się, że będą odwiedzać ją jak najczęściej. Zapraszamy.