GOKiB Krasne > Bez kategorii > 14.06. Jubileusz 70-lecia Miejskiej Biblioteki w Dynowie

14.06. Jubileusz 70-lecia Miejskiej Biblioteki w Dynowie

IRK_1011    W piątek 14 czerwca uczestniczyliśmy w święcie 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dynowie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dynowie

Miejska  Biblioteka Publiczna w Dynowie to prężnie działający ośrodek życia kulturalnego. Jest organizatorem wielu  wydarzeń artystycznych; spotkań  autorskich, konferencji, wystaw, odczytów, realizuje wiele projektów. I pomyśleć, że minęło już 70 lat! Świat się zmienił, tempo życia wzrasta, czytelnictwo się cyfryzuje, czas się kurczy, ale żadna technika nie zastąpi żywego kontaktu z pachnącą emocjami lekturą.

Serdecznie gratuluję pięknego jubileuszu 70-letniej, owocnej działalności Biblioteki. Życzę dalszego rozwoju oraz satysfakcji płynącej z pracy na rzecz popularyzowania wartości dorobku intelektualnego ludzkości

Dyrektor GOKiB w Krasnem

IRK_1012 IRK_1013 IRK_1016 IRK_1017