GOKiB Krasne > Bez kategorii > XI Wojewódzki Konkurs “KUKŁY” 2019 – wyniki!

XI Wojewódzki Konkurs “KUKŁY” 2019 – wyniki!

kukły-jury-protokól-2019plakat

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI ARTYSTYCZNEJ XI KONKURSU PLASTYCZNO-TEATRALNEGO „KUKŁY 2019”

Jury w składzie :

Elżbieta Winiarska-  przewodnicząca
Anna Kukułowicz
Irena Tuszyńska

po obejrzeniu ponad 160 prac  nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

MASKA – kl. 1 -3  Szkoły  Podstawowej

I Nagroda:  Cyprian Patrzyk „Kaczka Dziwaczka” ( SP w Borku Starym)

LALKI – kl. 1 – 3 Szkoły  Podstawowej

Wyróżnienie:  Anna Wyczarska „Koziołek Matołek” (SP w Ostrowie), Ada Pańtak „Pyza” ( SP 1 w Białobrzegach), Weronika Welc  (ZSP Krasne), Natalia Twardowska „Kubuś Puchatek” ( ZS Strażów), Aleksandra Tęczar „Osioł ze Shreka” (SP Trzebownisko), Daniel Bondarenko „Kaczka Dziwaczka” ( SP 2 łańcut)

III  Nagroda:  Rafał Sierżęga „Gryzelda” (SP w Ostrowie), Urszula Kądziołka „Prosiaczek” ( SP w Palikówce)

II Nagroda:  Antoni Bryła „Spongebob Kanciastoporty” (ZSP Krasne), Adriana Wyczarska  „Kaczka Dziwaczka” ( ZS w Ostrowie)

I Nagroda:  Dorota Duliban „Pan Kleks” ( SP w Ostrowie), Łucja Czeranowska „Detektyw Pozytywka” (SP w Tyczynie), Kornelia Czech „Kopciuszek” ( ZS Palikówka)

MASKA – kl. 4 – 6 Szkoły Podstawowej

Wyróżnienie:  Maciej Anyszek „Pan kotek był chory” ( ZS w Strażowie)

I Nagroda:  Konrad Bęben „Słoń Trąbalski” (SP w Borku Starym)

LALKI – KL. 4 – 6 Szkoły Podstawowej

Wyróżnienia:    Julia Szewczyk „Koziołek Matołek” (ZSP Krasne), Kornelia Kaczmarczyk „Mała Świnka” (ZSP Krasne), Szymon Rejman „Kaczka Dziwaczka” (SP w Palikówce), Stanisław Kuras „Cyganka” (ZSP Krasne), Nikola Skoczylas „Czerwony Kapturek” ( ZS Malawa), Alicja Brzózka „Felek Pareras” (ZS Malawa), Natalia Pomianek „Olaf” (SP 18 Rzeszów), Oliwia Szydełko „Harty Potter” ( ZS w Strażowie), Marianna Bryła „Królowa Śniegu” (ZSP Krasne), Maciej Szeliga „Ciastek” (SP nr 18 Rzeszów), Karolina Techman „Minionek” (SP Kraczkowa), Miłosz Dembiczak „Gucio” (ZS Strażów), Franciszek Pociask „Pippi” (SP Borek Stary), Marcin Pociask „Pinokio” (SP Nowy Borek)

III Nagroda:  Zuzanna Kapała „Kulfon” ( ZSP Krasne),  Łukasz Kopeć „Włóczykij” (ZS Palikówka), Julia Rabiejewska „Koziołek Matołek” ( SP Tyczyn)
III Nagroda:   Zuzanna Skaba „Papkin” (SP w Borku Starym)

II Nagroda:  Patryk Rutkowski „Kuchenny Rycerz” (SP w Palikówce), Patrycja Świąder „Fiona”  (SP 18 w Rzeszowie),

I Nagroda: Wiktoria Ciba „Pan Kleks” ( ZSP Krasne), Jakub Jaworski „Gandalf” (ZP w Borku Starym), Marlena Blajer „Pan Kleks” ( SP w Wysokiej), Wiktor Berłowski „Faun” (ZSP Krasne), Jagoda Szuberla „Pan Kleks” (ZSP Krasne)

MASKA – kl. VII, VIII i Gimnazjum

Wyróżnianie:  Alicja Marciniec „Słoń Trąbalski” (SP 18 w Rzeszowie)

II Nagroda:  Julia Patrzyk „Papkin” ( Gimn w Błażowej)

I Nagroda: Mikołaj Sadlej „Pippi” ( SP 18 w Rzeszowie), Michał Haligowski „Pantalone” ( SP w Trzebownisku)

LALKI – kl. VII, VIII i Gimnazjum

Wyróżnienia:  Bartosz Malicki „Obelix” ( ZSP Krasne),  Martyna Szpyrka „Pippi” ( ZSP Krasne), Jadwiga Płaneta „Ambroży Kleks” (SP Trzebownisko), Katarzyna Dubiel „Pinokio” (ZS Palikówka), Izabela Porada „Pinokio” (ZSP Krasne), Szymon Pietraszek „Pinokio” (SP Palikówka)

III Nagroda :  Julia Domino „Papkin” ( SP Kraczkowa), Gabriela Kielar „ Papkin” ( SP Kraczkowa)

II Nagroda:  „Zuzanna Witek „Pippi” (ZSP Krasne), Zuzanna Stopa „Pinokio”  (ZS Palikówka)

I Nagroda :  Gabriela Gargała „Kaczka Dziwaczka”( SP Kraczkowa), Aleksandra Cukierda „Papkin” ( SP Kraczkowa), Patrycja Gargała „ Koziołek Matołek” (SP Kraczkowa)

Jury jest pełne uznania dla wysokiego poziomu wykonania masek i lalek, dzieciom
i młodzieży gratulujemy zapału, pomysłowości i oryginalności, a Organizatorom życzymy dalszych sukcesów w popularyzacji sztuki teatralnej.

Elżbieta Winiarska, Anna Kukułowicz, Irena Tuszyńska

Jury

FINAŁ I ROZDANIE NAGRÓD – 31.05. PIĄTEK O GODZINIE 13:00 W SALI WIDOWISKOWEJ!

ZDJĘCIA: Śp. Irek i Anna Z.