PROTOKÓŁ-Mama-i-Tata-w-majowych-kwiatach
PROTOKÓŁ
Z POSIEDZENIA JURY KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW
PT.: „MAMA I TATA W MAJOWYCH KWIATACH”
Z CYKLU „TECZKA MAŁEGO ARTYSTY”
ODBYTEGO W DNIU 15 MAJA 2019 W SIEDZIBIE GOKiB W KRASNEM
Jury w składzie :
- Ewa Moniak – Różańska – plastyk -przewodnicząca Jury
- Paulina Głowiak – instruktor k-o w GOKiB w Krasnem
- Zuzanna Rogala – plastyk
- Irena Tuszyńska- instruktor k-o w GOKiB w Krasnem –sekretarz konkursu
Na konkurs „Mama i Tata w majowych kwiatach” wpłynęło 105 prac
z przedszkoli z Malawy, Palikówki i Krasnego.
Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w grupach wiekowych 3,4,5 i 6 lat biorąc pod uwagę : walory artystyczne prac, pomysłowość oraz estetykę wykonania i przygotowania do ekspozycji.
Dzieci 3-letnie
I Nagroda za zestaw prac z Przedszkola w Malawie
1.Tymon Frańczak – opiekun Jolanta Bobeł
2.Gabriela Maj – opiekun Jolanta Bobeł
3.Zuzanna Cisek – opiekun Jolanta Bobeł
4.Wiktoria Szczepańska – opiekun Jolanta Bobeł
5.Emil Walat – opiekun Jolanta Bobeł
6.Martyna Piotrowska – opiekun Jolanta Bobeł
7.Fabian Klus – opiekun Jolanta Bobeł
8.Milena Hajduk – opiekun Jolanta Bobeł
9.Szymon Graboń – opiekun Jolanta Bobeł
Dzieci 4-letnie
II Nagroda za zestaw prac z Przedszkola w Malawy
1.Wiktor Ruszel – opiekun Jolanta Bobeł
2.Lena Sierżęga – opiekun Jolanta Bobeł
3.Gabriella Kliś – opiekun Jolanta Bobeł
III Nagrody równorzędne w grupie 4-latków
1.Hanna Ożóg Przedszkole Krasne – opiekun Patrycja Ostrowska
2.Zofia Różańska Przedszkole Krasne – opiekun Patrycja Ostrowska
Dzieci 5-letnie
IV Nagroda za zestaw prac z Przedszkola w Palikówce
1.Kamila Gaweł – opiekun Agnieszka Rybka
2.Wiktoria Zdeb – opiekun Agnieszka Rybka
3..Aleksandra Gaweł – opiekun Agnieszka Rybka
4.Oliwia Łukaszewska – opiekun Agnieszka Rybka
5.Sabina Gaweł – opiekun Agnieszka Rybka
V Nagrody i wyróżnienia w grupie 5-latków
I Nagroda Milena Orzechowska Przedszkole Malawa – opiekun Małgorzata Kruczek, Agnieszka Kuczma
II Nagroda Alan Węgrzyn Przedszkole Malawa –opiekun Małgorzata Kruczek, Agnieszka Kuczma
III Nagroda Marika Podgórska Przedszkole Malawa – opiekun Małgorzata Kruczek, Agnieszka Kuczma
Wyróżnienie Liliana Csepreghy-Bukowski Przedszkole Krasne – opiekun Jadwiga Kolibek
Dzieci 6-letnie
VI Nagrody i wyróżnienia w grupie 6-latków
I Nagroda Tymoteusz Rejman Przedszkole Palikówka – opiekun Renata Kunysz
II Nagroda Klara Piotrowska Przedszkole Krasne – opiekun Anna Ptaszek, Ewelina Bałtowska – Frączek
III Nagroda Nikola Tereszkiewicz Przedszkole krasne – opiekun Anna Pelc, Anna kowalska – Ryba
III Nagroda Kamil Bardzik Przedszkole Palikówka –opiekun Renata Kunysz
Ponadto Jury uhonorowało nauczycieli i opiekunów artystycznych pisemnymi podziękowaniami za udział i wybitne osiągnięcia w pracy z dziećmi.
Finał – otwarcie wystawy i rozdanie nagród odbędzie się 23.05. w czwartek o godzinie 17:00 w sali widowiskowej GOKiB w Krasnem – serdecznie zapraszamy!!
ZDJĘCIA: