GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem- Dzień Książki dla Dzieci- spotkanie Kici Koci z Motylkami – 2-04-2019

Dzień Książki dla Dzieci świętowaliśmy również u Motylków.Przeczytałam im książkę pt.:” Kicia Kocia gotuje” która zawiera przesłanie, oraz uczy dobrego wychowania; przed posiłkiem należy myć ręce, nie można dotykać gorących rzeczy, typu piekarnik, aby się nie poparzyć. Mali słuchacze zdobyli nowe informacje, które przydadzą im się w życiu, np. co potrzebne jest do pieczenia ciasteczek. Było rozstrzygnięcie konkursu”Mój kot”, rozdanie dyplomów i nagród. Zapraszam po inne książki o Kici Koci do Biblioteki.