GOKiB Krasne > Bez kategorii > Teatr Pacynka w Finale III Podkarpackiego Konkursu Teatrów – gramy w Siemaszkowej!!

Pacynka naglowek   Jesteśmy w Finale!! Otrzymaliśmy świetną wiadomość, że nasza “Pippi Pończoszanka” zakwalifikowała się do Finału III Podkarpackiego Konkursu Teatrów Szkolnych “Z książką w tle” organizowanym przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.

18.03 w poniedziałek, gramy na dużej scenie w Teatrze im. W. Siemaszkowej!!

Gratulujemy panu Maciejowi Szukale i wszystkim aktorkom i aktorowi, naszego Teatru Pacynka!!

Występują: Julia Wierzbińska, Wiktoria Chciuk, Natalia Majewska, Kinga Szuberla, Aleksandra Wiśniewska, Oliwia Piątek, Gabriela Ryś i Michał Nowak