GOKiB Krasne > Bez kategorii > V Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasne 2019 – zaproszenie!!

V Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasne 2019 – zaproszenie!!

V Konkurs Kolęd 2019                                    INSTYTUCJE OŚWIATY I KULTURY

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału  w  V  edycji Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Krasne 2019. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych ,  gimnazjalnych, ponadpodstawowych oraz organizacji kulturowych. Mamy nadzieję, że świąteczna tematyka i forma konkursu będzie okazją do upowszechniania polskich kolęd i pastorałek i integracji kulturowej społeczności.
Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać w terminie do 15 stycznia 2019 roku. mailem: poczta@gokkrasne.pl. Konkurs odbędzie się 24 stycznia 2019 roku w GOKiB w Krasnem (sala widowiskowa), od godz 9.00

Konkurs prowadzi pani instruktor Liliana Sendera – poczta@gokkrasne.pl

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa