GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem-Światowy Dzień Drzewa X 2018 r.

Biblioteka Publiczna w Krasnem-Światowy Dzień Drzewa X 2018 r.

Drzewa nie bez przyczyny świętują właśnie w październiku. To chyba ta pora roku, w której wzbudzają największą ekscytację. A już na pewno wśród najmłodszych.
Kasztany, żołędzie, jarzębina, bukiety krzyczących kolorami liści – wszystko to przyciąga nie tylko dzieci. Ulegamy temu urokowi również i my – dorośli.
Dzisiaj wraz z uczniami oddziału O”A” świętowaliśmy Światowy Dzień Drzewa. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji o tych największych roślinach naszego globu, wysłuchały fragmentu książki Hanny Zdzitowieckiej pt.:”W lesie” a na koniec złożyły życzenia naszemu solenizantowi.
Zachęcam również dorosłych do uczczenia tego święta, może jakieś drzewko posadzić?