W ubiegłą sobotę odbył się finał Powiatowego konkursu plastycznego „Polskie drogi do niepodległości” , który realizowany był przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego.Celem konkursu było wspieranie patriotycznych postaw młodego pokolenia, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, kształtowanie szacunku wobec dokonań walczących … Czytaj dalej Biblioteka Publiczna w Krasnem- finał Powiatowego konkursu plastycznego „Polskie drogi do niepodległości” IX 2018 r.