GOKiB Krasne > Bez kategorii > Biblioteka Publiczna w Krasnem-rusza projekt “Mała książka wielki człowiek” IX 2018r.

Dzisiaj ruszył projekt “Mała książka wielki człowiek “. Odwiedziłam trzylatki z Przedszkola w Krasnem. Za pomocą skrzynki kamishibai przeczytałam Maluszkom bajkę o tym jak skrzat Jagódka zakładał w lesie bibliotekę oraz zaprosiłam je do prawdziwej biblioteki.
Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowany do trzylatków i ich rodziców.
  Podczas odwiedzin Biblioteki Publicznej w Krasnem, biorącej udział w akcji, Mały Czytelnik otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą zawierającą książkę „Pierwsze wiersze dla…”, broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.Więcej informacji na temat projektu na www.facebook.com/bibliotekawkrasnem/ .